All Heroes - limitovaná edice tenisek adidas / Qubic / All Blacks

Tak tohle je něco pro všechny sportovní fanoušky! Lépe řečeno pro fanoušky ragby. Novozélandského ragby, abychom byli přesní… No dobře, tak jinak: už dlouho jsme neviděli tak krásnou limitovanou edici tenisek, jako je tahle. To už je lepší, ne? :-)

Nový Zéland je na svůj národní ragbyový tým All Blacks zřejmě velmi hrdý. Qubic, jeden z největších prodejců sportovního zboží, na počest hráčů dokonce připravil luxusní edici tenisek adidas Campus 80's. Model All Heroes adidas Campus 80's je oproti originálu ozdoben na patě logem týmu, karmínová stélka zase nese logo Qubic.

Spolu s párem ponožek z ovčí merino vlny tvoří kolekci také pět sběratelských karet s komiksovými hrdiny – nejslavnějšími hráči All Blacks. Jejch podpisy ostatně zdobí také vnitřek víka ocelového kufříku, ve kterém je celá kolekce umístěna. Těchto kufříků ale bylo vyrobeno pouze patnáct a každý z nich je číslovaný.

Kolekce je limitována celkem na 100 párů, zbývajících 85 se prodává už jen ve standardním balení. Chcete je? Bohužel… Jak už to u omezených edicí bývá, i tato je byla velmi rychle beznadějně vyprodaná. Ještě aby ne – v kovovém kufříku přišly tyhle tenisky na čtyři tisíce korun, bez kufříku pak byly ještě o tisíc korun levnější. Jsou ale opravdu krásné, že? :-)