adidas Originals ZX Flux - novinka (nejen) pro milovníky tenisek

Populární série tenisek adidas Originals ZX již 30 let dokazuje, že zastánci osobité módy nemusí nic slevovat ze svých požadavků na pohodlí. Série stylově spojuje průkopnické funkční technologie s moderním designem a snadno si tak získává přízeň milovníků tenisek na celém světě.

Přední místo v aktuální kolekci zaujímá minimalistický model tenisek adidas Originals ZX Flux, jehož elegantní provedení a čisté linie jej staví na výsluní v celé sérii.

Na efektním svršku z jednoho kusu vyniknou jak komplexní potisky, tak jednoduché syté barvy či nejrůznější materiály. Skromné tři pruhy po stranách, futuristický opatek a logo na jazyku jsou jedinými ozdobnými prvky, které oživují celistvost boty.

Pánské tenisky adidas Originals ZX Flux

Pánské modely na podzim nabízí svršek ze síťoviny v tlumené námořnické modré nebo černé barvě. Výrazné akcenty červené a neonově žluté podtrhují moderní streetový styl a ležérnost každého modelu.

Jako plně funkční běžecké boty v designovém přestrojení disponují kromě prodyšných materiálů i technologií pro snadnější přechod z paty na špičku a přilnavou podešví.

Dámské tenisky adidas Originals ZX Flux

Dámské ZX Flux lákají na hladký nylonový svršek s kvalitním digitálním potiskem. Živé barvy leopardího vzoru nebo akvarelové malby, které zaujmou na první pohled, jsou žhavým trendem letošního podzimu.

Kombinace odvážných potisků s jemnými liniemi tří pruhů a patní konstrukce tvoří poutavý rozpor, díky němuž tenisky adidas Originals ZX Flux nikdy nezapadnou do nudného průměru.