Jeremy Scott "Wings" - adidas vám dává křídla!

Křídla, symbol volnosti a svobody. Okřídlené boty vás sice létat nenaučí, od toho jsou tu letecké společnosti… Ale přesto s nimi získáte povznášející zážitky :-)

Populární americký návrhář Jeremy Scott je křídly zřejmě posedlý, prostupují totiž celým jeho dílem. Například pro značku adidas vytvořil v rámci řady adidas Originals celou sérii klasických modelů tenisek, ozvláštněných elegantními křídly.

Nejde ale jen o tenisky. Série adidas Originals by Jeremy Scott obsahuje také roztomilé okřídlené balerínky a dokonce i obyčejné pantofle. Těm všem dávají křídla punc zvláštnosti a originality.

Všechny modely jsou k dispozici v nepřeberném množství barev: počínaje čistě bílou přes růžovou, zlatou, černou, šedou, jásavě pestrobarevnou, duhovou a modrou až po maskovanou „vojenskou“ úpravu.

Nejvíce zvláštní je asi kompletně transparentní model z PVC nebo tenisky, které ve tmě září svítivě zelenou fosforovou barvou.

Tyto signifikantní okřídlené boty jsou ideální například v kombinaci s mikinou s křídly místo rukávů, jejímž autorem je taktéž Jeremy Scott. Ten pán se prostě nejspíš stále vznáší v oblacích, jinak si to nedovedeme vysvětlit! :-)