adidas Originals ZX: nové trendy v módě a sociální #zxzazitky

Inspirovaná sportovní historií značky adidas a ve stylu adidas Originals přetvořená v neobyčejný módní prvek přináší kolekce obuvi adidas Originals ZX do českých ulic nádech retra.

Jedinečná série ZX zdobí nohy milovníků tenisek a příznivců sportovního vzhledu už rovných 30 let a i dnes má co nabídnout. Nevěříte?

Populární běžecké boty 80. let šokovaly již tehdy a nadále oslovují vyznavače stylové pouliční módy svým nespoutaným designem. Série adidas Originals ZX se vyznačuje odvážnou barevnou paletou, netradiční kombinací materiálů a čistými liniemi.

Podobně jako tenisová obuv v 70. letech, i řada ZX zvedala laťku sportovních výkonů a stylu díky pokrokovým technologiím, které nabízela. Funkční technologie si jednotlivé modely ponechávají dodnes, díky čemuž nabízí i pro běžné nošení mimořádné pohodlí.

Díky sebevědomé směsici funkčnosti a svěžího vzhledu lze o celé sérii říct, že jen málo jiných bot otřáslo všemi skupinami – od sportovců na dráze až po diváky na tribunách – tak jako právě tato řada.

Od prvního modelu ZX 500 se opírá o progresivní a přitom stále praktický design, jež dal vzniknout ikonickým modelům, jako jsou ZX 700, ZX 750 a ZX 850. Každý, kdo nepřehlédnutelné boty ZX nosí, ví, že si v těchto teniskách užije mnoho nevšedních okamžiků.

ZX zkrátka sbírají nezapomenutelné zážitky na každém kroku a byla by škoda se o ně nepodělit. Série pokračuje ve svém průkopnictví a vyzývá své nositele ke sdílení zážitků pomocí populárních „shoefies“ na sociálních sítích pod hashtagem #zxzazitky.