adidas Running - první běžecká prodejna v České republice

Značka adidas, přední světový výrobce sportovního zboží, otevřela v pondělí 26. srpna svou první běžeckou prodejnu adidas Running v České republice. Prodejna je součástí Running Mallu, jedinečného běžeckého centra, které pro běžecké nadšence otevřel organizátor RunCzech běžecké ligy.

Kromě specializované prodejny adidas naleznete na adrese Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice také PIM Běžecký klub s komfortním zázemím pro běžce, Water bar s nabídkou osvěžujících nápojů a občerstvení a konferenční místnost věnovanou památce běžecké legendy Emilu Zátopkovi, ve které budou probíhat zajímavé přednášky a semináře.

"Jsme velice rádi, že právě prodejna adidas Running byla jedním z posledních střípků k dokončení Running Mallu. Běžci se mohou těšit na nejnovější technologie a produkty z běžeckého světa. Prodejna adidas Running se tak stala pro běžce dalším důvodem, aby sem zamířili.

Running Mall je zcela nový, ve světě ojedinělý koncept, který se zrodil v České republice. Naším cílem je, aby se Running Mall stal přístavem, kam budou mířit nejen běžci, ale také všichni milovníci sportu a vyznavači aktivního životního stylu.

Chceme rozhýbat celý národ a místem, odkud budou vybíhat, je Running Mall," prohlásil Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru Prague International Marathon.

Obchod disponuje kompletní běžeckou nabídkou značky adidas, kterou v této šíři nenaleznete nikde jinde v ČR.

"Jsme svědky otevření první na běh specializované prodejny adidas v České republice, a to právě ve spolupráci s naším dlouhodobým partnerem, společností Prague International Marathon.

Běžcům v ní profesionální prodejní personál představí tu nejširší nabídku běžeckých produktů adidas, včetně kompletní řady s revoluční technologií boost, a nabídne komplexní poradenství spolu s individuálním vyšetřením a diagnostikou.

Přáli bychom si, aby prodejna adidas Running, ruku v ruce s projektem Running Mall, bylo místo, kde se naše vášeň pro běh stane vášní všech, kteří vyznávají zdravý životní styl," uvedla Jana Kovalovská, Brand Activation & Trade Marketing Group Manager značky adidas.

Personál prodejny totiž netvoří obyčejní prodavači, ale běžci a konzultanti z týmu obchodního a sportovního partnera Triexpert, kteří mají osobní zkušenosti s běžeckým vybavením.

Poskytují také diagnostické vyšetření, které se provádí na běžeckém pásu (dynamická diagnostika) a tlakové desce (statické vyšetření) a na základě toho vám doporučí vhodnou běžeckou obuv.

Prodejna se těší několika významnými prvenstvími. Nejedná se jen o první běžecký obchod adidas v ČR, ale o vůbec první světovou prodejnu této značky, která bude provozována v rámci budovy hlavního běžeckého partnera a organizátora světových běžeckých akcí.