Nová běžecká kolekce adidas okouzlila missky, Kalousová a Kašáková v ní trénují na závod

Běžeckou kolekci adidas pro letošní podzim a zimu si jako první vyzkoušely finalistky České Miss Andrea Kalousová a Veronika Kašáková. Kolekci nejen nafotily, ale také se v ní připravují na adidas Běh pro ženy 5 km.

Nové kolekci jako obvykle vévodí běžecké boty adidas Ultra Boost, nyní v zářivě zelené barvě. Měkká pěna Boost a pevný tkaný svršek – to je něco, co si obě modelky nemohou vynachválit.

„Jsou neskutečně pohodlné! Je super v nich běhat i chodit. Jsou krásně měkké i pevné,“ svěřila se Veronika, pro kterou jsou boty i trendy běžecký outfit velkou motivací jít trénovat.

V kolekci se prolíná především šedá a žlutá barva, která ji oživuje a působí také jako reflexní prvek pro lepší viditelnost běžkyň. Díky špičkovým funkčním technologiím si tak pohyb venku můžeme užívat i v pozdních zimních měsících a udržet se ve formě až do období plesů a večírků.

Ve dvou se to lépe táhne

Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková se rozhodly zakončit léto běžecky. Společně nazuly nové běžecké boty adidas a vyběhly na jeden z prvních tréninků před zářijovou zkouškou v podobě adidas Běhu pro ženy na 5 kilometrů.

Pro sportovně založené missky není běžecký trénink žádným velkým strašákem, i když Veronika přiznává, že poslední dobou běhání moc nedává. Zato Andrea si jde ve volnějším období zaběhat i třikrát týdně a troufla by si i na dvojnásobnou trať závodu.

„To ale jen kdybych měla opravdu dobrý den,“ dodává. Oporou v tréninku i závodě budou oběma modelkám nové boty adidas Ultra Boost, které si rády dočasně nazují místo podpatků.

adidas Běh pro ženy 5 km

Veronika měla jako malá v oblibě krátké sprinty a povinné školní osmistovky přímo nesnášela. Teď se ale na dlouhou trať těší, i když jejím hlavním cílem je především „jen“ doběhnout. Její kolegyně Andrea chce naopak předvést slušný výkon a dělá si zálusk na čas kolem 30 minut.

„Jsem docela soutěživá, takže trénink rozhodně nepodcením,“ plánuje.

Jak si nakonec obě se závodem poradí, uvidíme 5. září 2015 v Praze, kdy spolu s nimi vyrazí na trať stovky dalších běžkyň. Budete mezi nimi? :-)