Taneční kolekce adidas - připravte se na léto v rytmu tance!

Rostoucí popularitu tance zaznamenala značka adidas a pro novou sportovní kolekci připravila speciální řadu tanečního oblečení. Pro každou ženu je důležité, aby se sama sobě líbila při jakékoli činnosti. Taneční kolekce nejen dobře vypadá, ale také je plně funkční.

Známé osobnosti se inspirovaly současnou popularitou street jazzu. Kamarádky Andrea Kerestešová a Lenka Zahradnická moc dobře vědí, že pohyb k jejich profesi patří, a preferují tanec před klasickým fitness.

Herečky se na hodině setkaly spolu s modelkami Terezou Chlebovskou a Lucií Křížkovou. Všechny čtyři propadly tanci pod vedením známé tanečnice Leony Qaši Kvasnicové ve studiu Dance Perfect.

Do bikin se protančíte

Tyto krásky ví, že se blíží léto a to je také zásadní důvod začít se pohybu věnovat o to více. Leona Kvasnicová je špičkou ve svém oboru a tanec je jednoznačně její součástí. Zároveň je také známá přísným přístupem a hvězdné svěřenkyně tedy nijak nešetřila.

Už po prvních pár minutách se ale ukázalo, že dámy pohybové nadání rozhodně mají. Nadšení pro tanec jim pravděpodobně nějakou dobu vydrží, protože již na konci první lekce se domlouvaly na termínu příštího společného tréninku.

„Tímto stylem se bikin nebudou muset obávat. Street jazz má na formování postavy zázračné účinky a zdálo se, že to holky baví, a to je nejdůležitější,“ zmínila se Qaša.

Tanec je také sport

V nejlepší formě se předvedla Lucie Křížková, která si zamilovala tanec natolik, že se mu nyní věnuje pravidelně dvakrát týdně.

„Doba, kdy jediný uznávaný způsob, jak si zajistit skvělou postavu, bylo zvedání činek v posilovně, je díkybohu už dávno pryč. My se chceme při sportu také bavit a tanec je proto perfektní volba,“ shodují se obě herečky.

Modelka Tereza Chlebovská, jejíž profese vyžaduje neustále vypadat dobře, si zamilovala nejen sport samotný, ale také sportovní módu.

„Má oblíbená sportovní značka má kolekci určenou pro tanec, takže i u tohoto sportu můžeme my dámy vypadat stylově,“ usmívá se Tereza.

Taneční oblečení adidas

Kolekce adidas Women pro jaro a léto 2014 přináší řadu tanečního oblečení, která zaujme stylovými detaily, moderními střihy a trendy vzory. Nová kolekce je určená tanečnicím všech stylů od baletu až po street dance.

Ať už při vystoupení na jevišti nebo zábavě na tréninku, v oblečení z nové kolekce se všechny milovnice tance budou cítit vždy sebejistě a žensky.

Pro jaro a léto nabízí adidas pestrý výběr barev a stylů, z nichž si každá dívka a žena vybere ten, ve kterém se bude cítit přirozeně a sebevědomě. Hlavním znakem nové kolekce jsou barevné kontrasty – základní barvy ve světlých tónech jsou umocňovány sytými a neonovými barvami.